YiNE YENiLiKCi YiNE LiDER

2012 yılında, yolcu,hostes ve sürücü koltuğunda, yüksek satış oranlarına ulaşan SEGE Taşıt Koltukları ,yılsonu değerlendirme sonuçlarını , geleneksel yılsonu yemeği ile kutladı.  12 Ocak 2013 cumartesi tarihinde Bursa da yapılan organizasyon da Genel Müdür Sezer KESKİN ve satış pazarlama birim yöneticisi Tolga Han OK  SEGE nin 2012 yılı içindeki elde ettiği başarıları değerlendirdi.

2008 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlanan ve 2009 yılı son çeyreğinde tanıtımları yapılan  Avantgarde model sürücü koltuğunun elde ettiği pazar payından sağladıkları başarıyı mutlulukla dile getirdiler.

Organizasyon da yapılan açıklamalarda; çalıştığı firmalara tedarikçi olarak değil de çözüm ortağı olarak yaklaşmanın ,2012 yıl sonu verilerine de olumlu olarak yansıdığı belirtilmiştir. 

Mevcut pazar durumunda yenilikçi olma özelliğini korumak için “Sürekli Ar-Ge” sloganıyla çalışmalarına devam eden SEGE taşıt Koltukları,ürün çeşitliliğine ,seride kullanılan city comfort 2010 plastik belediye koltuk modelinin yanına 4 farklı plastik koltuk modelini de ekleyerek devam etmiştir.

Genel Müdür Sezer KESKİN, değerlendirme konuşmasında ,2012 yılında otobüs pazarında artış gerçekleştiğini ve 2012 yılının gerek yurt içi otobüs üreticileri gerek SEGE taşıt koltukları için markalaşma yolunda olumlu bir yıl olduğunu belirtmiştir.Ayrıca 2012 yılı içinde üretilen ve satışı gerçekleşen koltuk sayısında son yılların en yüksek rakamlarının elde edildiğini açıklamıştır.